AGENCJA GAZETA

Agencja Gazeta reprezentuje ponad 20 fotografów w Warszawie, przeszło 50 na terenie całego kraju oraz kilku współpracowników zagranicą.
Fotoreporterzy Agencji Gazeta nagradzani są w prestiżowych konkursach fotograficznych w kraju i na świecie (m.in. Grand Press Photo i World Press Photo). Agencja Gazeta powstała 1994 roku z inicjatywy działu Foto Gazety Wyborczej. Po ponad dwudziestoletnim czasie wydawania Gazety dysponujemy archiwum około 8 milionów zdjęć oraz codziennym, szybkim i aktualnym serwisem prasowym.
Jesteśmy dystrybutorem jednej największych światowych agencji prasowych AP i wyłącznym przedstawicielem w Polsce prestiżowej Agencji fotograficznej Agence VU. Posiadamy studia fotograficzne wyposażone w najwyższej klasy sprzęt Hasselblad, Sinar i PhaseOne i systemy oświetleniowe Broncolor i Chimera, przeznaczone do realizacji różnego rodzaju sesji. Oferujemy najwyższej klasy przygotowanie zdjęć zgodnie z Państwa potrzebami przez naszych skanerzystów i specjalistów przestrzeni barwnej.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!