NOVARTIS ONCOLOGY

Novartis dostarcza innowacyjne rozwiązania dla opieki zdrowotnej uwzględniające zmieniające się potrzeby pacjentów i społeczeństw. Posiadając siedzibę główną
w Bazylei w Szwajcarii Novartis oferuje zróżnicowane portfolio, aby jak najlepiej zaspokajać te potrzeby: innowacyjne leki, rozwiązania okulistyczne, ekonomiczne leki generyczne, szczepionki prewencyjne i narzędzia diagnostyczne, leki bez recepty i produkty weterynaryjne.
Novartis jest jedyną globalną firmą o wiodącej pozycji w tych dziedzinach. W roku 2012 Grupa osiągnęła poziom sprzedaży netto 56,7 miliarda USD, przy R&D w całej Grupie na poziomie około 9,3 miliarda USD (9,1 miliarda USD pomijając odpisy z tytułu umorzenia wartości i amortyzacji). Spółki z Grupy Novartis zatrudniają około
128 000 pełnoetatowych pracowników i działają w ponad 140 krajach świata.
Firma Novartis jest Partnerem fundacji Alivia i Ruchu Społecznego Amazonki w realizacji kampanii edukacyjno-społecznej ” Tu i Teraz”, poświęconej  życiu i problemom kobiet żyjących z zaawansowanym rakiem piersi.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!