All4Affiliate

All4Affiliate jako agencja reklamy efektywnościowej dysponuje własną siecią afiliacyjną, która pod marką AdLeader istnieje na rynku już od 2008 roku. Jako jedna
z najstarszych polskich sieci afiliacyjnych zgromadziliśmy wydawców z najbardziej atrakcyjnych sektorów rynku, takich jak Biznes/Finanse i Prawo, Nowe Technologie, Motoryzacja, Nieruchomości, Sport i Rozrywka. Wśród naszych aktywnych wydawców znajdują się dostawcy narzędzi optymalizujących konwersje, wysokiej jakości bazy mailingowe i SMS, oraz znane ze swojej efektywności porównywarki, wortale tematyczne i rozpoznawalne powszechnie serwisy internetowe.
Specjalizujemy się w realizowaniu efektywnych kampanii szczególnie dla rynku e-commerce, wykorzystując własne nowatorskie technologie optymalizujące sprzedaż
i jakość pozyskiwanego ruchu. Dzięki pozyskanej wiedzy z analizy behawioralnej na temat użytkowników i ich tendencji zakupowych coraz efektywniej zwiększamy wyniki sprzedaży naszych Klientów. Formę rozliczenia za realizowane kampanie dostosowujemy do potrzeb i promowanych produktów, począwszy od modelu rozliczanego za wyświetlenia, kliknięcia, akcje, leady, zamówienia, a kończąc na rozliczaniu za sprzedaż.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!