Angelini Pharma Polska

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. – należymy do Grupy Angelini włoskiego koncernu, którego głównym obszarem działania jest produkcja i dystrybucja leków, wyrobów medycznych i suplementów diety. W Polsce dzięki ponad 25-cio letniemu doświadczeniu na rynku farmaceutycznym (wcześniej jako Medagro International) utrzymujemy ugruntowaną pozycję solidnego partnera dla farmaceutów, lekarzy oraz pacjentów. Nasz sukces był możliwy dzięki wprowadzeniu na rynek farmaceutyczny wielu istotnych produktów leczniczych z różnych obszarów terapeutycznych. W ofercie znajdują się zarówno produkty pochodzące z Grupy Angelini jak i produkty firm partnerskich, które nie mając swoich oddziałów w Polsce. Angelini Pharma Polska jest firmą mającą zbilansowany portfel produktowy. Nasza oferta zawiera ponad 50 produktów, są to: leki Rx, leki OTC, wyroby medyczne, suplementy diety oraz kosmetyki. Głównymi obszarami terapeutycznymi w których Angelini Pharma Polska oferuje produkty to: ból, depresja, choroby układu kostno-stawowego, choroby kobiece, onkologia, stany zapalne jamy ustnej i gardła. Dzięki doświadczeniu w branży farmaceutycznej, kompetencjom posiadamy produkty sprawdzone, które znajdują uznanie zarówno profesjonalistów medycznych jak
i pacjentów. Naszą misją, którą realizujemy poprzez bycie partnerem dla lekarzy, farmaceutów i pacjentów, jest bycie blisko ludzi, spełnianie ich codziennych potrzeb za pomocą skutecznych, niezawodnych produktów farmaceutycznych które są powszechnie dostępne.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!