DDB WARSZAWA

DDB Warszawa – jedna z największych agencji reklamowych w Polsce. Założona w 1991 roku pod nazwą Corporate Profiles.
W 1995 roku, po przyłączeniu do sieci DDB Worldwide, stała się częścią jednej z najdynamiczniej rozwijających się sieci reklamowych na świecie. DDB Warszawa świadczy usługi typu full service, obecnie szczególnie rozwijając swoje kompetencje digitalowe. Obsługuje m.in. takich klientów jak: PKO Bank Polski, McDonald’s, Algida, Johnson & Johnson, Flora, Lipton, Żywiec, Delecta, LOT, Tiger.
W roku 2012 agencja została niezwykle utytułowana. Zdobyła wiele prestiżowych nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach, m.in. 3 Canness Lions (najlepszy dotychczasowy wynik z polskich agencji). Sięgała po laury również na London International Awards, Golden Drum, Epice, KTR, Webstar Festiwal.
Agencja DDB nagradzana jest nie tylko za kreatywność, ale też za efektywność zrealizowanych kampanii. W minionym roku została uznana najbardziej efektywną agencją reklamową podczas konkursu EFFIE.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!