DIGITAL BOARD

Grupa DIGITAL BOARD proponuje bogatą ofertę oryginalnych projektów z zakresu reklamy zewnętrznej przy wykorzystaniu nowoczesnego technologii ekranów LED.
W skład firmy wchodzą najlepsi specjaliści w tej dziedzinie – osoby z największym doświadczeniem w kraju: zarówno ze względu na wiedzę na temat technologii
jak i działań marketingowych z nią związanych.
Od lat realizujemy duże kampanie reklamowe w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, oraz akcje eventowe. Współpracujemy z topowymi firmami sieciowymi, agencjami reklamowymi, telewizją, domami mediowymi itp.
DIGITAL BOARD kompleksowo obsługuje proponowane przez siebie rozwiązania: stałe instalacje w postaci sieci ekranów LED w rocznym harmonogramie, instalacje tymczasowe oraz ekspozycje nietypowe takie jak ambient. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez eventowych.
Proponujemy: ekrany LED, telebimy, ekrany reklamowe oraz informacyjne, wszelką reklamę na telebimach.
Emisja reklam czy też materiałów promocyjnych odbywa się na ogromnych, najnowocześniejszych ekranach LED, które umożliwiają emisję reklam na
telebimie w cyfrowej jakości, bez względu na porę dnia i warunki atmosferyczne.
W ekspozycjach DIGITAL BOARD połączone jest wyświetlanie typowych (standardowych) spotów reklamowych z emisją materiałów innego typu: rozrywkowych, publicystycznych czy też informacyjnych. Nasze ekrany reklamowe przykuwają uwagę odbiorców znajdujących się poza zasięgiem innych, tradycyjnych mediów! Reklamodawca ma możliwość transmisji na ekranach LED imprez, których jest organizatorem lub sponsorem różnego typu: kulturalnych, muzycznych, sportowych. Prezentując swoją ofertę na ekranach reklamowych (telebimach) wzbogaca swoją reklamę o szeroki wachlarz działań PR i marketingowych.
Firma DIGITAL BOARD w ostatnim czasie wzbogaciła swoją ofertę o nowoczesne rozwiązania z zakresu interaktywnej komunikacji z odbiorą (aplikacje MMS, SMS, Bluetooth) – które umożliwiają natychmiastowe uzyskanie informacji o skuteczności działań.
Reklama na telebimie jest jedną z najbardziej efektywnych i efektownych jednocześnie form reklamy zewnętrznej. Skorzystaj z naszych ekranów LED oraz telebimów
i przekonaj się sam. Sprawdź siłę reklamy na ekranach LED, proponujemy Ci najbardziej topowe lokalizacje, w tym centrum Warszawy!

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!