Euroapteka

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to sieć aptek, działająca na terenie Polski od 2001 roku. Należy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca.
Posiada obecnie 84 apteki (w tym 5 aptek franczyzowych). Idea apteki Zawsze blisko Ciebie – dogodne lokalizacje o dużym przepływie klientów, które łatwo rozpoznać i znaleźć. Od małych lokalnych aptek o powierzchni zaledwie 40 metrów kwadratowych po duże placówki o powierzchni 900 metrów kwadratowych w największych centrach handlowych. Wszystkie niezbędne leki i kosmetyki – od leków po produkty profilaktyki zdrowotnej, kosmetyki oraz produkty higieny osobistej. Przyciąganie klientów zróżnicowanym asortymentem, atrakcyjnymi kampaniami, cennymi usługami oraz dodatkowymi programami lojalnościowymi. Otwarta, przyjazna
i profesjonalna – grzeczni, szczerzy i profesjonalni farmaceuci, jasne i przytulne środowisko. Nowy standard aptek – w roku 2013 powstał nowy standard aptek, dostosowany do potrzeb klienta. Są to placówki jasne, przestronne i wygodne, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten standard stosujemy do aptek nowo otwieranych oraz podczas remontów już istniejących. Standard ten powstał ze szczególnym uwzględnieniem wygody farmaceutów oraz klientów. Zapewnia on jednocześnie optymalną aranżację przestrzeni – układ powierzchni sprzedaży oraz układ towarów odpowiadają potrzebom klientów i ich praktyce zakupowej. Niskie półki na powierzchni sprzedaży pozwalają klientom obejrzeć pełen asortyment towarów znajdujących się w aptece i ułatwiają poszukiwanie konkretnego produktu, dzięki czemu klient ma większy komfort zakupów.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!