Gazeta Polska

Ogólnopolski tygodnik o tematyce społeczno-polityczno-historycznej o profilu prawicowo-konserwatywnym wydawany przez Niezależne Wydawnictwo
Polskie Sp. z. o.o. Tygodnik założony w 1993 roku. Nawiązuje tytułem oraz profilem do ukazującej się 190 lat temu „Gazety Polskiej”. Redaktorem naczelnym od 2005 roku jest Tomasz Sakiewicz. Gazeta posiada w swoim zasobie internetową telewizję o nazwie vod.gazetapolska.pl i jest dostępna na portalu www.gazetapolska.pl. Kluczowi dziennikarze i publicyści: Tomasz Sakiewicz, Katarzyna Gójska-Hejke, Dorota Kania, Piotr Lisiewicz, Wojciech Mucha, Magdalena Piejko, Jacek Liziniewicz. Od 1 marca 2017 roku Gazeta Polska wychodzi w nowym, magazynowym formacie, z nowym logo. Oficjalne motto: „Tygodnik Niepodległego Polaka”

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!