Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o. posiada ponad 13 letnie doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnych usług i rozwiązań internetowych klientom z różnych branż. Setki pomyślnie zrealizowanych projektów i bogate know-how w połączeniu z dużym zaangażowaniem pracowników skutkuje efektywnymi realizacjami oraz zadowoleniem naszych Klientów. Wszystkie działy firmy m.in. kreatywny, technologiczny, rozwiązań mobilnych czy dział promocji w wyszukiwarkach tworzą jeden sprawnie działający organizm, pozwalający Klientom na czerpanie dodatkowych korzyści wynikających z synergii kompleksowej obsługi.
Nasz ponad 130 osobowy zespół ekspertów dokłada wszelkich starań by zapewnić rzetelną i efektywną współpracę z naszymi Klientami. Monitorowanie całego procesu współpracy zapewnia wysoką jakość prac oraz oferowanych produktów.
Priorytetem jest dla nas indywidualne traktowanie każdego z Klientów i każdej jego realizacji. W zależności od potrzeb danego projektu angażujemy dedykowany, indywidualnie dobierany zespół ekspertów analizujących cele  i potrzeby klienta i dobierający do nich najefektywniejsze rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować rozwiązania technologiczne, które dodają rzeczywistą wartość w działalności każdego Klienta. Wierzymy, że nasz sukces jest mierzony sukcesem naszych klientów.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!