Janssen

Misją firmy Janssen jest rozwijanie innowacyjnych leków, które leczą takie choroby jak schizofrenia, choroba Alzheimera, HIV / AIDS, wirusowe zapalenie wątroby typu C, gruźlica, łuszczyca, zapalenie stawów, rak prostaty i cukrzyca. Firma podejmuje nadzwyczajne wysiłki, aby pacjenci na całym świecie mogli żyć lepiej. Janssen to firma farmaceutyczna należąca do koncernu Johnson & Johnson, koncentrująca swoje działania na zaspokojeniu najważniejszych, współczesnych potrzeb medycznych
w kluczowych obszarach terapeutycznych: onkologii, neurobiologii i psychiatrii, chorób zakaźnych, chorób układu sercowo-naczyniowego oraz chorób metabolicznych. Celem firmy Janssen jest nie tylko tworzenie nowych leków, wyzwania medycyny rozpatrujemy w szerszym kontekście. Wykraczamy poza sferę medyczną, zapewniamy informację, edukację i wsparcie, które pomagają pacjentom uzyskać dostęp do potrzebnych terapii oraz stosować je w sposób zapewniający najlepsze rezultaty. Jednym z fundamentów naszej działalności jest współpraca – od badań, poprzez edukację, aż po dostęp pacjentów do leków. Nie spoczniemy dopóki nowe pomysły nie przekształcą się w rozwiązania medyczne dla pacjentów w potrzebie. Każdego dnia podejmujemy niecodzienne wyzwania, by ludzie mogli cieszyć się codziennością.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!