PODROZEBEZGRANIC.PL

“Podróże bez Granic” to portal turystyczny dedykowany osobom z niepełnosprawnością i nie tylko… To miejsce, które ma inspirować i pokazywać, że nie ma rzeczy niemożliwych, a „każde marzenie dane jest nam wraz z mocą do jego spełnienia…”.
Na stronie można:
– przeczytać relacje z podróży, a także dodawać własne,
– znaleźć informacje o aktywnych organizacjach, przyjaznych biurach turystycznych, ciekawych ofertach, propozycjach, inicjatywach organizacji, dostosowanych miejscach, a także polecać sprawdzone miejsca samemu,
– zdobyć praktyczne informacje i wskazówki dotyczące wyjazdów, ich organizacji i realizacji,
– zadawać pytania, rozmawiać na forum, pytać o radę i wsparcie, szukać wolontariusza do pomocy, a także wspierać innych i inspirować!
Strona jest stworzona dla użytkowników i ma być dalej tworzona i wzbogacana przez nas wszystkich.
A zatem, dodawajcie swoje artykuły, polecajcie sprawdzone miejsca, biura, organizacje, rozmawiajcie na forum, dzielcie się doświadczeniami, pytajcie, szukajcie wsparcia i… spełniajcie swoje marzenia!!!

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!