TELEPOLSKA

TelePolska to Rozwiązania Telekomunikacyjne Nowej Generacji. TelePolska Sp. z o.o. to niezależny operator telekomunikacyjny, należący do grupy kapitałowej Tele-Polska Holding S.A. notowanej na rynku New Connect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.
TelePolska działa na polskim rynku od 2001 roku. Klientom biznesowym oferuje funkcjonalne rozwiązania telekomunikacyjne obniżające koszty i umożliwiające większą efektywność komunikacji. W swojej ofercie posiada również atrakcyjne cenowo usługi dla odbiorców indywidualnych. Jesteśmy organizacją elastyczną, a nasza oferta odzwierciedla najlepsze wzory na rynku światowym. Priorytetem działalności TelePolska jest świadczenie najwyższej jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i profesjonalnej obsługi.
Nasza sieć telekomunikacyjna zbudowana jest w oparciu o włókna światłowodowe, natomiast dzięki zastosowaniu urządzeń komutujących (PSTN) uzyskujemy wysoki standard wykonywanych usług telekomunikacyjnych, na poziomie wymaganym przez ITU (International Telecommunication Union). Dostawcami technologii dla TelePolska Sp. z o.o. są między innymi Lucent Technologies, Alcatel, Cisco, Sagem, Ericsson.
Nasi Klienci znacząco obniżają stałe koszty telekomunikacyjne. Wynika to ze stosowania w TelePolska jednych z najniższych w Polsce stawek za połączenia w ruchu międzynarodowym, międzymiastowym, lokalnym i do sieci telefonii komórkowych. W ten sposób – obniżając koszty – przyczyniamy się do szybszego rozwoju naszych Klientów.
Wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz profesjonalna obsługa to atuty naszej firmy. Każda nowa usługa telekomunikacyjna dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb współpracujących z nami Klientów. Funkcjonowanie wdrożonych usług monitorowane jest na bieżąco przez administratorów sieci (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu).
Sieć TelePolska to nie tylko oszczędności w kosztach rachunków telefonicznych, ale także świadome zaangażowanie w działania prospołeczne i wsparcie przedsięwzięć dobroczynnych. W czerwcu 2010 r. rozpoczęliśmy realizację inicjatywy Społeczny Operator Telekomunikacyjny, przeznaczając cześć swoich dochodów dla organizacji, które kierują swoją pomoc do potrzebujących, w szczególności do dzieci.
Od czerwca 2012 roku Telepolska jest Partnerem Programu Skarbonka, prowadzonego w ramach działalności statutowej przez Fundację Alivia. Program umożliwia chorym na raka uzyskanie dostępu do nowoczesnych, nierefundowanych leków, specjalistycznych badań oraz niezbędnych artykułów medycznych.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!