Dwa Złote Spinacze dla kampanii “Choroba? Pracuję z nią!”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Kampania “Choroba? Pracuję z nią!”, w której bierzemy udział otrzymała dwie główne nagrody w konkursie Złote Spinacze 2017 🙂 Celem konkursu jest podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.

Od strony PR projekt “Choroba? Pracuję z nią!” realizuje Be Communications a powstał z inicjatywy pacjentów chorych przewlekle, którzy mimo swojej choroby i konieczności jej długofalowego leczenia, nie chcą rezygnować z pracy zawodowej.  Celem kampanii jest zwiększenie świadomości społecznej na temat osób, które pomimo chorób przewlekłych nie chcą korzystać z rent i zwolnień lekarskich, ale chcą prowadzić normalne, aktywne życie rodzinne i zawodowe.

W ramach kampanii razem ze środowiskiem pracodawców i lekarzy napisaliśmy List Otwarty, w którym apelujemy o dostrzeżenie i większe zrozumienie dla problemów, z jakimi borykają się osoby, które pomimo choroby chcą pozostać aktywne zawodowo. Stworzyliśmy również wyróżnienie “Szpital Przyjazny” dla placówek onkologicznych, które ułatwiają pacjentom pogodzenie leczenia i pracy. Szpitale, które umożliwiają umówienie wizyty na konkretny termin i korzystają z szybkich w podaniu leków podskórnych zostały oznaczone na naszym portalu www.onkomapa.pl.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności