Kampanie społeczne Alivii z 3 nagrodami!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Miniony wieczór był dla nas bardzo szczęśliwy 🙂 Kampania społeczna “Chwile życie” otrzymała wyróżnienie w konkursie Kampania Społeczna Roku 2015, natomiast tegoroczna kampania “Wojna z rakiem” zdobyła dwa srebra w konkursie Innovation AD #Award 2016.

Kampania Społeczna Roku 2015

Konkurs jest inicjatywą Fundacji Komunikacji Społecznej a jego celem jest promowanie dobrych praktyk w marketingu społecznym. Jury konkursu już raz wyróżniło naszą kampanię – w 2014 roku otrzymaliśmy wyróżnienie za kampanię “Pieniądze mogą pokonać raka“.

Tym bardziej cieszy nas, że nasza kolejna kampania również została doceniona. Oceniający zwrócili uwagę na trafnie sformułowany insight oraz oryginalną, przekonującą argumentację, i przyznali Wyróżnienie w kategorii Kampanie o tematyce zdrowotnej.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Dziękujemy Agencji Young & Rubicam oraz Opus Film, którzy pro-bono zaangażowali się w produkcję spotu.

agata polińska na gali rozdania nagród kampania społeczna roku 2015
Agata Polińska, wiceprezes Fundacji Alivia

Konkurs Innovation AD #Award 2016

Platformę Innovation AD tworzą firmy zrzeszone w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. Najważniejsze przedsiębiorswa zajmujące się szeroko pojętym marketingiem, podejmują inicjatywę rozwoju myślenia innowacyjnego i promocji innowacji.

Kampania “Wojna z rakiem” zdobyła 2. miejsce w dwóch kategoriach: Interaction (sposoby interakcji z konsumentem) oraz Touchpoint (punkty styku konsumenta z produktem, marką, ideą lub informacją).

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania twórców spotu: Saatchi & Saatchi / Interactive Solutions, Dobro, Platige Image, Studio Juice. Dziękujemy!

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności