V Forum Onkologiczne w Petersburgu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W zeszłym tygodniu na zaproszenie rosyjskiej organizacji “здраствуйте” braliśmy udział w V edycji Międzynarodowego Forum Onkologicznego “Białe Noce” w Petersburgu, organizowaną przez Instytut N.N. Petrova oraz rosyjskie Ministerstwo Zdrowia.

Wśród ponad 200 gości z całego świata występowali m.in. prezes Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Onkologicznych, ESSO profesor Domenico D’Ugo, przedstawiciele Europejskiego Towarzystwa Onkologii Ginekologicznej (ESGO) czy Europejskiej Szkoły Onkologicznej (ESO). Mogliśmy zapoznać się z systemami opieki nad pacjentami w Japonii, Chinach, USA czy we Włoszech.

Podczas Forum razem z organizacjami pacjentów z całego świata mieliśmy okazję dzielić się swoim doświadczeniem w walce o poprawę sytuacji pacjentów i przedstawić swoje najlepsze projekty. Opowiadaliśmy o tym jak wiedza wpływa na poczucie bezpieczeństwa chorych, a także o narzędziach, które tworzymy dla pacjentów.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności