Weź udział w Runmageddonie i pomóż nam walczyć z rakiem!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Runmageddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód. Na uczestników imprezy czekają błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje.

W tym roku organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami wystartował z nowym projektem, który łączy to co zdrowe – sport, z tym co szlachetne – pomocą potrzebującym.

Robiąc tak wspaniałe wydarzenia, cieszące się dużym zainteresowaniem chcemy dzielić się nimi z innymi i korzystając z ich popularności promować istotne społecznie kwestie. Dlatego startujemy z nowym projektem Runmageddon Charity

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu

Celem Runmageddon Charity jest połączenie biznesu z działalnością charytatywną poprzez aktywizację sportową pracowników oraz sprzedaż specjalnych startów dedykowanych fundacjom. Jedną z takich fundacji jest właśnie Alivia.

Największy cykl biegów przeszkodowych w Europie czeka na Ciebie i Twoich znajomych. Weź w nim udział i pomóż nam walczyć z rakiem!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności