Centrum Medyczne Onkologii i Hipertermii

Centrum Medyczne Onkologii i Hipertermii to prywatna, onkologiczna placówka medyczna działająca od 2009 roku, oferującą pacjentom leczenie chemioterapią
w systemie ambulatoryjnym oraz zabiegi z hipertermii. Centrum specjalizuje się w hipertermii miejscowej oraz ogólnoustrojowej, wykonywanej w nieinwazyjny sposób, dzięki nowoczesnej aparaturze. Hipertermia jest metodą wspomagającą leczenie nowotworów. Wykorzystywaną przede wszystkim w skojarzeniu z chemioterapią, chemio-radioterapią oraz radioterapią jako terapia zwiększająca skuteczność chemio – i radioterapii oraz jako wsparcie dla systemu immunologicznego organizmu. Placówka oferuje wielotorowe leczenie nowotworów. W swojej ofercie obok chemioterapii podawanej w komfortowych warunkach na pięcio-stanowiskowej sali pod nadzorem specjalistów i troskliwą opieką pielęgniarek, proponuje pacjentom wspierające metody leczenia raka jako uzupełnienie dla terapii klasycznej:
witamino- i hormonoterapię, dobór odpowiedniej diety wspierającej procesy zdrowienia oraz konsultacje psychoonkologa. Oferuje również diagnostykę ultrasonograficzną oraz laboratoryjną, drobne zabiegi w znieczuleniu miejscowym, a także biopsje pod kontrolą usg, badania cytologiczne i histopatologiczne.
W Centrum Medycznym Onkologii i Hipertermii lekarze specjalizują się w onkologii klinicznej, chemioterapii, radioterapii, endokrynologii, proktologii, dermatologii, chirurgii ogólnej, internie, ginekologii onkologicznej i ogólnej oraz medycynie paliatywnej.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!