digiFRAME

digiFRAME to sieć monitorów, na których wyświetlane są informacje kulturalno-miejskie oraz atrakcyjny blok reklamowy. Prowadzimy działalność na terenie miast: Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań i Szczecin. Na 7” monitorach LCD zamontowanych przy konsolach fryzjerskich, dajemy Państwu możliwość realizacji najbardziej indywidualnych pomysłów i form przekazu. Wyświetlany materiał podzielony jest na bloki tematyczne, co w znacznym stopniu urozmaica odbiór treści reklamowych.
Współpracujemy obecnie z ponad 180 prestiżowymi salonami fryzjerskimi. Badania rynku wykazują, że 88% osób wiąże pobyt w salonie fryzjerskim z pozytywnymi emocjami. Przyjazne środowisko oraz relaks związany z przyjemną wizytą w salonie fryzjerskim sprawia, iż odbiór i akceptacja ofert naszych partnerów jest zdecydowanie lepsza i skuteczniej zapamiętywana w porównaniu do mediów tradycyjnych.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!