IDMnet

IDMnet jest pionierem marketingu internetowego w Polsce i jedną z największych, pod względem zasięgu, siecią reklamy internetowej.
Reklamodawcom oferujemy dotarcie do 98% użytkowników polskiego Internetu. Grupujemy ich w sieciach tematycznych i ofertach dedykowanych. Dla Witryn generujemy przychody ze sprzedaży ich powierzchni reklamowej.
IDMnet dzisiaj to znacznie więcej niż tylko sieć horyzontalna, to kilka sieci tematycznych, sieć performance marketing, sieć audience oraz sieć reklamy wideo. Realizujemy pełne spektrum działań promocyjnych w Internecie i nowych mediach. Skutecznie działamy od 1997 roku. Nasze projekty:
– sieci tematyczne: 4clover, AdAction Network, Budowia, BizAd, Zdrowie.net,
– sieć afiliacyjna: Afilo,
– reklama w grach, social media: AdAction,
– sieć reklamy wideo: Clipnet,
– sieć typu audience network: AdProfile,
– zakup mediów w całym Internecie: IDM media team.
Jesteśmy postrzegani jako lider na rynku mediów interaktywnych w Polsce. Osiągnięcie tak silnej pozycji zawdzięczamy pracy i zaangażowaniu doskonale przygotowanej pod względem merytorycznym oraz technicznym grupie specjalistów.
Nasz zespół to ludzie, którzy od lat z pasją odkrywają, budują i tworzą polski Internet. Każdy z nas jest kimś wyjątkowym. Działając wspólnie uzyskujemy szansę na pełne wykorzystanie naszych umiejętności, wiedzy i potencjału, oferując Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Wierzymy, że ludzie stanowią trzon firmy, dlatego inwestujemy w ich ciągłe doskonalenie. Dzięki licznym szkoleniom,uczestnictwie w konferencjach, targach, seminariach, wydarzeniach związanych z rynkiem internetowym, systematycznej analizie rynku i wytrwałej pracy jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.
Tworzymy standardy, przecieramy nowe szlaki, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i metody realizacji kampanii reklamowych.
Nagrody GrandCheck 2010 (2 miejsce), GrandCheck 2011 (1 miejsce).

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Nasza wizja

Zmienić złośliwego raka w łagodną chorobę

Wierzymy, że przyjdzie dzień, kiedy nawet zaawansowany rak stanie się całkowicie wyleczalny, a jego okrutny charakter będzie tylko wspomnieniem, tak jak cholery, dżumy i wielu innych, początkowo śmiertelnych i strasznych dla ludzkości schorzeń.

Wspierać polską onkologię i służbę zdrowia

Alivia prowadzi działania rzecznicze, zwracając uwagę decydentów na problemy polskiej onkologii i skłaniając do wprowadzania zmian, korzystnych dla pacjentów onkologicznych.

Edukować, uświadamiać, reprezentować

To wiedza zmienia niemożliwe w możliwe. Dlatego dbamy, by być na bieżąco i dostarczać nowości ze światowej onkologii w przystępny sposób. Każdy dzień opóźnienia w diagnozie wiąże się z ryzykiem braku możliwości skutecznego leczenia.

Dostarczać praktyczne narzędzia dla pacjenta

Dążymy do tego, by zapewnić ludziom chorym na raka narzędzia, dzięki którym będą mogli odważnie korzystać ze zdobyczy światowej medycyny i wygrywać z chorobą każdego dnia.

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.