IDMnet

IDMnet jest pionierem marketingu internetowego w Polsce i jedną z największych, pod względem zasięgu, siecią reklamy internetowej.
Reklamodawcom oferujemy dotarcie do 98% użytkowników polskiego Internetu. Grupujemy ich w sieciach tematycznych i ofertach dedykowanych. Dla Witryn generujemy przychody ze sprzedaży ich powierzchni reklamowej.
IDMnet dzisiaj to znacznie więcej niż tylko sieć horyzontalna, to kilka sieci tematycznych, sieć performance marketing, sieć audience oraz sieć reklamy wideo. Realizujemy pełne spektrum działań promocyjnych w Internecie i nowych mediach. Skutecznie działamy od 1997 roku. Nasze projekty:
– sieci tematyczne: 4clover, AdAction Network, Budowia, BizAd, Zdrowie.net,
– sieć afiliacyjna: Afilo,
– reklama w grach, social media: AdAction,
– sieć reklamy wideo: Clipnet,
– sieć typu audience network: AdProfile,
– zakup mediów w całym Internecie: IDM media team.
Jesteśmy postrzegani jako lider na rynku mediów interaktywnych w Polsce. Osiągnięcie tak silnej pozycji zawdzięczamy pracy i zaangażowaniu doskonale przygotowanej pod względem merytorycznym oraz technicznym grupie specjalistów.
Nasz zespół to ludzie, którzy od lat z pasją odkrywają, budują i tworzą polski Internet. Każdy z nas jest kimś wyjątkowym. Działając wspólnie uzyskujemy szansę na pełne wykorzystanie naszych umiejętności, wiedzy i potencjału, oferując Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Wierzymy, że ludzie stanowią trzon firmy, dlatego inwestujemy w ich ciągłe doskonalenie. Dzięki licznym szkoleniom,uczestnictwie w konferencjach, targach, seminariach, wydarzeniach związanych z rynkiem internetowym, systematycznej analizie rynku i wytrwałej pracy jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją.
Tworzymy standardy, przecieramy nowe szlaki, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i metody realizacji kampanii reklamowych.
Nagrody GrandCheck 2010 (2 miejsce), GrandCheck 2011 (1 miejsce).

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!