ZUMDOC.PL

ZumDoc.pl to serwis internetowy dla pajcentów do umawiania wizyt u lekarzy online i miejsce, gdzie lekarze udostępniają swoje grafiki przyjęć. Dzięki temu lekarze mogą pozyskać nowych pacjentów, jak najlepiej wykorzystać wolne terminy przyjęć i zwiększyć swoje przychody z praktyki lekarskiej. Pacjenci natomiast nie muszą czekać w kolejce na recepcji by umówić się na wizytę, ani dzwonić na często zajęty nr telefonu. Serwis likwiduje bariery w umawianiu wizyt do lekarza – nie trzeba się dodzwonić do recepcji, wystarczy dostęp do Internetu. Serwis ZumDOc.pl umawia wizyty u lekarzy w całej Polsce o dowolnej specjalności.
ZumDoc zawiera dane teleadresowe lekarzy w Polsce wraz z rewolucyjną możliwością rezerwacji online wizyty lekarskiej u wybranego lekarza. Każdy umówiony pacjent dostaje SMSa i e-maila z potwierdzeniem umówionej wizyty oraz z przypomnieniem o spotkaniu. Każdy lekarz dostaje SMSa i e-maila, jeśli pacjent odwoła lub przełoży wizytę. Grafik terminów przyjęć lekarzy jest dostępny w Internecie, dzięki czemu pacjenci mogą nie tylko znaleźć lekarza, ale umówić się do niego na wizytę, bez konieczności dodzwonienia się do recepcji gabinetu czy przychodni lekarskiej. Funkcjonalna wyszukiwarka, prosta rejestracja wizyty online i przyjazna grafika serwisu sprawiają, że jest on godny polecenia również dla osób starszych, nie zaznajomionych zbytnio z Internetem.

Zostań naszym partnerem!

Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!