Diagnostyka i leczenie raka piersi „Falenty 2017”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi zaprasza do wzięcia udziału w X KONFERENCJI pt.: Diagnostyka i leczenie raka piersi „Falenty 2017”, która odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2017 roku w HOTELU AIRPORT WARSZAWA (ul.17-go Stycznia).

Podobnie jak w latach ubiegłych, autorami programu będą wybitni specjaliści, którzy korzystając z własnych doświadczeń klinicznych, bogatego zaplecza eksperckiego oraz opinii uczestników przygotują przyszłoroczny program spotkania.

Zaproszeni wykładowcy przedstawią najnowsze doniesienia oraz obecny stan wiedzy z zakresu wybranych problemów leczenia chirurgicznego a także rozmaitych metod leczenia przeciwnowotworowego. Konferencja skierowana jest do szerokiego grona osób, które na co dzień spotykają się z problemami związanymi z diagnostyką i leczeniem nowotworów piersi a przede wszystkim do: onkologów, chirurgów, radioterapeutów, kardiologów, lekarzy rodzinnych, ale także lekarzy w trakcie wymienionych specjalizacji.

Do 15.11.2016 WCZESNA REJESTRACJA:
Uczestnik 550,00 PLN,
Członkowie PTdBnRP 400,00 PLN,
Pielęgniarki, rehabilitanci, studenci 250,00 PLN.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Więcej informacji: www.konferencjafalenty.pl