Dołącz do walki z rakiem!

Nie moglibyśmy działać, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców. To właśnie regularne wpłaty pozwalają nam funkcjonować i skutecznie prowadzić działania na rzecz chorych na nowotwory złośliwe.

monster-aim (1)

Regularne wsparcie

Darowizna będzie powtarzana raz na miesiąc

Zostań Pogromcą raka!

Rak to wyjątkowo trudny przeciwnik. Rujnuje nie tylko zdrowie, ale często również budżet osób chorych i ich rodzin.

Dlatego pomagamy chorym na raka w finansowaniu nierefundowanych terapii, prywatnych konsultacji, niezbędnych badań i dojazdów do ośrodka leczenia. Ułatwiamy również powrót do sprawności i aktywnego życia, refundując wydatki na rehabilitację i niezbędne artykuły medyczne.

Regularna pomoc jest dla nas niezwykle istotna. Pozwala nam przewidzieć jakimi środkami będziemy dysponować w następnych miesiącach, a dzięki temu – skuteczniej pomagać chorym na raka.

Wesprzyj nasze działania za pomocą płatności subskrypcyjnych. To łatwy, wygodny i szybki sposób na regularne wsparcie. Wystarczy, że określisz kwotę miesięcznej darowizny oraz wypełnisz krótki formularz. Dołącz do niezwykłego grona Pogromców Raka!

Nasza wizja

ZMIENIĆ ZŁOŚLIWEGO RAKA W ŁAGODNĄ CHOROBĘ

Wierzymy, że przyjdzie dzień, kiedy nawet zaawansowany rak stanie się całkowicie wyleczalny, a jego okrutny charakter będzie tylko wspomnieniem, tak jak cholery, dżumy i wielu innych, początkowo śmiertelnych i strasznych dla ludzkości schorzeń.

WSPIERAĆ POLSKĄ ONKOLOGIĘ I SŁUŻBĘ ZDROWIA

Alivia prowadzi działania rzecznicze, zwracając uwagę decydentów na problemy polskiej onkologii i skłaniając do wprowadzania zmian, korzystnych dla pacjentów onkologicznych.

EDUKOWAĆ, UŚWIADAMIAĆ, REPREZENTOWAĆ

To wiedza zmienia niemożliwe w możliwe. Dlatego dbamy, by być na bieżąco i dostarczać nowości ze światowej onkologii w przystępny sposób. Każdy dzień opóźnienia w postawieniu diagnozy wiąże się z ryzykiem braku możliwości skutecznego leczenia.

DOSTARCZAĆ PRAKTYCZNE NARZĘDZIA DLA PACJENTA

Dążymy do tego, by zapewnić ludziom chorym na raka narzędzia, dzięki którym będą mogli odważnie korzystać ze zdobyczy światowej medycyny i wygrywać z chorobą każdego dnia.

Nasi podopieczni

0 mln
złotych przekazaliśmy podopiecznym
0
opinii o lekarzach i ośrodkach w Polsce
0
merytorycznych odpowiedzi na problem
0
osób znalazło najkrótszą kolejkę do badania

Magazyn fundacji alivia

W każdym numerze znajdą się informacje dotyczące naszych kampanii społecznych oraz wydarzeń, które organizujemy.

image/svg+xml

Ważne dokumenty

Poniżej znajdziesz najważniejsze dokumenty opisujące działalność naszej Fundacji.